KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14204191
nr 1420 4191
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, "Skogsbäcken". Bildmått: 12x17, yttermått inklusive ram: 31x36 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:10:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg